Určitě to znáte, věčné dohadování s klientem na termínu schůzky, když to řešíte přes email vyměníte si na toto téma alespoň 3 emaily minimálně. Tak s tím je konec! Díky HubSpot Meetings si pro svůj kalendář vytvoříte unikátní landing page, kterou můžete poslat každému s kým chcete mít schůzku! Podívejte se na video, jak si to může každý nastavit sam.


 

 


Co je účelem domlouvání schůzek přes URL link?

Účelem propojení kalendáře s HubSpotem a vytvoření unikátní landing page pro svůj kalendář je zjednodušení domluvení schůzky s klientem.

Klientovy pošlete link svého kalendáře - on ví kdy má čas - podívá se na váš kalendář a vybere si čas, který mu nejvíce vyhovuje!

 

Jak fungují schůzky v kalendáři přes URL link?

Na úvod je potřeba říct, že je tato možnost zdarma pro každého uživatele Hubspot Free CRM nástroje. Každý si může zdarma vytvořit jeden meeting link. Napojit je možné Google kalendář a Office 365.

Ve chvíli, kdy se spojíte se svým účetem dáte Hubspotu možnost zapisovat do vašeho kalendáře, všechna další nastavení se provádí přimo v HubSpotu a není potřeba nastavovat něco dalšího ve vašem kalendáři.

HubSpot Vám ke každému kalendáři a každému meeting linku vytvoří landing page na tuto landing page se dostanete pomocí URL linku to Vám dává několik možností jak se svým meeting linkem můžete nákládat:

 • vložit do podpisu svého emailu
 • vložit na CTA (tlačítko) na svém webu
 • vložit do jako odkaz kamkoli vás napadá a dává vám to smysl
 • Pro licence - vkládání do stránky

Domlouvání schůzek do kalendáře snadno a rychle přes URL link_1

Možnosti nastavení URL linku schůzek

Co by to ale bylo za domluvenou schůzku, když by se nehodila vám, jako maliteli URL linku kalendáře, že? Nebojte, nastavení vašich časových možností je samozřejmostí. Není tedy problém nastavit jak dny a hodiny ve které pracujete, tak i délku schůzek a když se vám v kalendáři objeví jiná schůzka, kterou si třeba sami vytvoříte, uživatel tyto časy neuvidí.

Všechny schůzky vytvořené přes HubSpot můžete následně zpravovat klasicky ve svém kalendáři, jak jste zvyklí a na každou schůzku dostanete vy i váš kontakt upozornění emailem, které si také můžete nastavit.

 

[Bonus] Propojení s HubSpot CRM

 • pokud máte propojený kalendář s HubSpotem, znamená to, že každý uživatel, který využije možnosti schůzky přes URL link musí vyplnit formulář, tedy dát vám celé jméno a emailovou adresu. Tento kontakt se tedy buď vytvoří do CRM jako nový, nebo pokud tam už je, vidíte údaje o schůzce na kartě kontaktů v CRM.
 • Rovnou ze CRM můžete se svými kontakty vytvářet schůzky, nemusíte nikam jinam a všechny informace máte hezky najednom místě. Ideální pokud u vás pracuje více lidí na prodejních aktivitách a v jednom CRM systému.
 • Díky HubSpot CRM zdarma můžete také využít možnosti life-chatu na vašem webu a můžete si dokonce nastavit Chat-bota, který může tyto meetingy domlouvat.
 • Jakmile máte meeting link vytvořený, můžete ho jednoduše a nativně vkládat do svých obchodních 1:1 emailů a ještě tak zefektivňovat svou prodejní činnost.

 

Jak můžete využít schůzky přes URL s HubSpotem?

 1. Klasická schůzka s klientem - odkaz v emailu
 2. Prezentace služeb/produktů - 15-30min demo schůzka
 3. Schůzka na stránce /kontakt - místo formuláře rovnou schůzka
 4. Online /offline schůzky - jakékoli využití, které vás napadá

Ve free verzy máte pouze jeden URL link, ve verzi HubSpot Pro máte schůzek kolik chcete a to i týmových.

 

Další HubSpot video návody:

 

Využijte možnosti zdarma zrychlit proces domlouvání schůzek se svými klienty, potencionálními zákazníky a každým, komu máte co říct. Je to jednoduché, rychlé a funkční, uvíde, vaši zákazníci uvidí, že jste v obraze používáte moderní vychytávky a děláte prodej chytře!

Konzultace zdarma

Related Posts

18/02/2020

28/07/2019

Více zajímavostí?